Levné analogy a náhražky léku ketonální v tabletách, mastích a ampulích

Hlavní Masáž

Ketonal je další lék z velké skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Aktivní složkou v léčbě je ketoprofen, který je také součástí mnoha synonym a blízkých náhrad ketonů. Má analgetické, protizánětlivé a protiedémové účinky.

Lék má mnoho forem uvolňování: krém, gel, injekční ampule, tablety, kapsle, rektální čípky, oteplovací náplast. Návod k použití zahrnuje ankylozující spondylitidu, revmatoidní artritidu, periartritidu, artritidu, osteoartritidu, bursitidu, tendonitidu, radikulitidu, neuralgii, myalgii, poranění pohybového aparátu..

Analogy ruské produkce

Levné analogy léčiva od domácího výrobce mají stejné složení léčiva a stejnou širokou škálu forem uvolňování.

V tabulce jsou uvedeny ty nejoblíbenější:

Název drogyPrůměrná cena v rublechCharakteristický
Bystrumgel205-485NSAID s analgetickou funkcí, aktivně zvládající zánětlivé procesy v kloubech a v místě poranění, modřin, podvrtnutí.

Aktivní složka - ketoprofen.

Ketoprofen50-220Přesný a nejlevnější analog ruského ketonu. K dispozici ve formě gelu, tablet, ampulí, tobolek.

Droga rychle zmírňuje bolest, snižuje teplotu a blokuje zánět.

Je předepsán pro kloubní syndrom, degenerativní onemocnění páteře, nekomplikovaná poranění, posttraumatické bolesti.

Flamax110-240Kromě anestetického, protizánětlivého a antipyretického účinku plní činidlo také antiagregační funkci..

Injekce léku zmírňují bolesti myalgie, neuralgie, radikulitidy, tendinitidy, zánětu středního ucha, bolesti hlavy, zubů, rakoviny, artritidy, osteoartrózy, ankylozující spondylitidy.

Artrum75–90Levná domácí léčba ketoprofenem se prodává v lékárnách ve formě gelu, ampule, tablety s dlouhodobým účinkem, rektální čípky.

Nástroj účinně zmírňuje bolest, horečku, zánět, inhibuje agregaci krevních destiček.

Lék je kontraindikován v těhotenství ve 3. období, během kojení, selhání jater a ledvin, erozivní a ulcerózní léze gastrointestinálního traktu, děti do 15 let.

Ukrajinské náhražky

Odpověď na otázku „jak nahradit keton“ dá seznam drog vyráběných na Ukrajině. Léky mají podobné indikace a aktivní složku..

  • Fort Gel. Ketoprofen ve složení léku, stejně jako nízká cena, nám umožňují tvrdit, že se jedná o nejlepší ukrajinský analog ketonu ve formě gelu. Nástroj má identické indikace pro použití a kontraindikace. Průměrná cena 45-70 rublů.
  • Nobi Gel. Další ukrajinský lék ze skupiny NSAID, jehož základem je ketoprofen. Lék se aplikuje lokálně na bolesti kloubů a svalů. Gel rychle proniká kůží do oblasti zánětu a účinně léčí poškození svalů, vazů, kloubů. Průměrná cena 100-120 rublů.
  • F-gel. Anestetický gel z „levnější“ cenové kategorie. Indikace na předpis zahrnují tendovaginitidu, bolesti svalů a kloubů po úrazech, podvrtnutí, modřiny. Průměrná cena 50-65 rublů.

Běloruská generika

V situaci, kdy je vyžadována kvalitní náhrada za levné anestetikum s protizánětlivou funkcí, stojí za to se podívat na moderní běloruské generiky ketonů.

Název drogyPrůměrná cena v rublechCharakteristický
Fastomed60-110Lék lze koupit v lékárně v různých formách: mast, krém nebo gel.

Přípravek se používá pouze externě, aby se odstranila bolest po poranění nebo modřinách, s revmatickými komplikacemi doprovázenými zánětlivým procesem, a také jako posttraumatický lék k odstranění otoků a bolesti.

Těhotenství a období kojení jsou uvedeny v části o kontraindikacích pro použití..

Ibuprofen40-560Účinná látka se stejným názvem je obsažena v mnoha lécích z kategorie NSAID.

Vyrábí se ve formě masti, gelu, krému, tablet, ampulí, roztoků, tobolek, prášku, suspenze.

Zavřete náhradu za keton s podobnými indikacemi pro použití.

Jiné zahraniční analogy

Dovážené blízké náhražky ketonů nacházejí své využití díky široké dostupnosti a vysoké účinnosti.

    Arthrosilene. Lék ve formě tobolek, injekčního roztoku, gelu, externího aerosolu a rektálních čípků se používá k odstranění zánětu, horečky, bolesti.

Indikace jsou shodné s ketonem. Země původu - Itálie, Německo. Průměrná cena je 170–550 rublů. Fastum gel. Lék je účinný při revmatoidní artritidě, ankylozující spondylitidě, osteoartritidě, psoriatické artritidě, osteochondróze, zánětu vazů, šlach, lumbago, bursitidě, revmatické nebo neuralgické myalgii.

Droga se vyrábí v Německu. Průměrná cena 185-630 RUB.

  • Ohýbat. Levný dovozní synonymum pro keton s ketoprofenem ve formě čípků, gelu, roztoku a tobolek. Země původu - Itálie. Průměrná cena 160-280 rublů.
  • Ketonální krémové analogy

    Tato stránka obsahuje seznam všech analogů krémů Ketonal podle složení a indikací k použití. Seznam levných analogů a můžete také porovnat ceny v lékárnách.

    • Nejlevnější analogový krém s ketonem: Diclofenac
    • Nejoblíbenější analog ketonového krému: Diclofenac
    • ATC klasifikace: Ketoprofen

    #názevCena v RuskuCena na Ukrajině
    1Diklofenak diklofenak
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    11 rblUAH 2
    2Diklofenak-Akos Sodná sůl diklofenaku
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    18 rbl--
    3Ketoprofen Ketoprofen
    Analogové složení a indikace
    28 rbl33 UAH
    4Diklofenak-Akrikhin diklofenak
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    41 rbl95 UAH
    PětButadion fenylbutazon
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    50 rbl30 UAH

    Při výpočtu nákladů na levné analogy krému Ketonal byla zohledněna minimální cena, která byla uvedena v cenících poskytovaných lékárnami

    #názevCena v RuskuCena na Ukrajině
    1Diklofenak diklofenak
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    11 rblUAH 2
    2Dolgit ibuprofen
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    77 rblUAH 29
    3Ketoprofen Ketoprofen
    Analogové složení a indikace
    28 rbl33 UAH
    4Voltaren diklofenak
    Analogový podle indikace a způsobu aplikace
    92 rbl15 UAH
    PětPentalgin Extra-gel ketoprofen
    Analogové složení a indikace
    171 rbl--

    Tento seznam analogů léků je založen na statistikách nejžádanějších léků.

    Všechny analogy krému Ketonal

    Kompoziční analogy a indikace pro použití

    názevCena v RuskuCena na Ukrajině
    Artrosilen Ketoprofen lysinová sůl88 rbl--
    Bystrumgel ketoprofen110 rbl300 UAH
    Ketoprofen Ketoprofen28 rbl33 UAH
    Ketoprofen Vramed95 rbl--
    Ketum gel ketoprofen----
    Ultrafastin ketoprofen--25 UAH
    Fastum208 rbl52 UAH
    Febrofid Ketoprofen235 rbl350 UAH
    Fastin benzokain, nitrofural, chloramfenikol--19. UAH
    Fort-gel ketoprofen--15 UAH
    Valusal ketoprofen106 rbl44 UAH
    Ketoprofen-Credopharm ketoprofen----
    Ketospray----
    Nobi ketoprofen--50 UAH
    Pentalgin Extra-gel ketoprofen171 rbl--
    Fastomed ketoprofen----
    Fastum gel Ketoprofen208 rbl--
    Spazgel Ketoprofen126 rbl--
    Ketoprofen-Teva Ketoprofen71 rbl--

    Výše uvedený seznam analogů léčiv, který označuje ketonové krémové náhražky, je nejvhodnější, protože mají stejné složení účinných látek a shodují se v indikacích pro použití.

    Analogy podle indikace a způsobu aplikace

    názevCena v RuskuCena na Ukrajině
    Dicloran plus diklofenak, levomentol, obyčejný len, methylsalicylát193 rbl23. UAH
    Diklofen-gel diklofenak, levomenthol--18 UAH
    Amelotex57 rbl--
    Indomethacin Plus dimethylsulfoxid, indomethacin--10 UAH
    Ketorol gel ketorolac197 rbl44 UAH
    Fanigan Rychlý diklofenak, len, mentol, methylsalicylát--26 UAH
    Flamidez gel diklofenak, mentol, methylsalicylát--35 UAH
    Thermo-Fenadol----
    Indotrosin troxerutin, indomethacin----
    Butadion fenylbutazon50 rbl30 UAH
    Butadionová mast Gedeon Richter fenylbutazon----
    Fenadol Etofenamat----
    Flexo gel Etofenamat----
    Revmonn Etofenamat433 rbl--
    Finalgel piroxikam247 rbl34 UAH
    Naproxen naproxen1170 rbl113 UAH
    Nortafen ibuprofen----
    Dolgit ibuprofen77 rblUAH 29
    Voltaren diklofenak92 rbl15 UAH
    Voltaren emulgel Diclofenac168 rbl47 UAH
    Diclac diklofenak58 rbl15 UAH
    Diclac gel diklofenak176 rbl74 UAH
    Diclac lipogel diklofenak--53 her
    Diklofenak diklofenak11 rblUAH 2
    Diklofenak sodný diklofenak--UAH 3
    Diclofenacol Diklofenak sodný83 rbl--
    Olfen Gel diklofenak1560 rbl47 UAH
    Rapten gelový diklofenak--20 UAH
    Olfen780 rblUAH 29
    Sádra Voltaren 24 hodin diklofenak----
    Voltaren Forte diklofenak--108 UAH
    Dikloranový gel diklofenak----
    Diklofenak-Viola diklofenak--10 UAH
    Diklofenak-zdraví Ultra diklofenak--41 UAH
    Diclofenac-Health Forte Diclofenac--UAH 29
    DicloFlex diklofenak----
    Clodifen diklofenak525 rbl63 UAH
    Olfen transdermální náplast diklofenak--96 UAH
    Feloran diklofenak----
    Diklomek----
    Diklofenak-Akrikhin diklofenak41 rbl95 UAH
    Diklofenak-Akos Sodná sůl diklofenaku18 rbl--
    Remiside nimesulid--36 UAH
    Frenag Gel nimesulid----
    Naisulid gel nimesulid----
    Diklosan diklofenak, kyselina nikotinová--8 UAH
    Algozan--39 UAH
    Dolaren Heath--52 UAH

    Různé složení se může shodovat v indikaci a způsobu aplikace

    názevCena v RuskuCena na Ukrajině
    Capsicum Capsicum8 rub--
    Vodní pepř Drcená paprika20 RUB--
    Capsicum tinktura Capsicum12 rbl6 UAH
    Nikoflex Hydroxyethyl Salicylate, Přírodní kapsaicin, Ethyl Nicotinate251 rbl54 UAH
    Bom-Benge levomenthol, methylsalicylát22 rbl4 UAH
    Bengei menthol, methylsalicylát277 rbl55 UAH
    Nayatox suchý kobří jed, myší akční jednotky, methylsalicylát, kafr, eukalyptový olej165 rbl450 UAH
    Doloxen Fast methylsalicylát--70 UAH
    Ibuprofen DIP Ibuprofen, levomenthol----
    Zmrazená lékařská žluč, konzervovaná žluč skotu a prasat217 rbl--
    Dimex----
    Dimexid dimethylsulfoxid33 rbl5 UAH
    Dimexid-ZhFF dimethylsulfoxid--5 UAH
    Dimexid-lugal dimethylsulfoxid--5 UAH
    Dimethylsulfoxid dimethylsulfoxid----
    Dimexid-FT dimethylsulfoxid----
    Apizartron methylsalicylát, allylisothiokyanát, včelí jed176 rbl48 UAH
    Ben gay--69 UAH
    Vipratox kafr, jedle, kyselina salicylová, jed gurza--37 UAH
    Viprosal139 rbl45 UAH
    Viprosal v kafru, kyselina salicylová, terpentýn, jed zmije obecné195 rbl45 UAH
    Hořčičné omítky10 rubUAH 2
    Espol dimethylsulfoxid, paprika--16 UAH
    Lékařská žlučová konzervovaná žluč217 rbl120 UAH
    Kapsikam benzylnikotinát, dimethylsulfoxid, kafr, nonivamid, terpentýn222 rbl57 UAH
    Kostivalová mast alfa tokoferol, kostival lékařský--UAH 28
    Homeopatické účinky gelu Rheuma na různé látky596 rbl71 UAH
    Alkohol kafr kafr--UAH 3
    Nonylamid finální kyseliny vanilové, butoxyethylether kyseliny nikotinové246 rbl80 UAH
    Fytoben heparin sodný, dexpanthenol, dimethylsulfoxid--27 UAH
    Živokost kostival53 rbl16 UAH
    Tizol Titan glycerofosfát aquakomplex422 rbl--
    Chondroitinová masť Chondroitin sulfát--UAH 29
    Masť Bainvel Intenzivní kafr, mentol, borovice lesní, terpentýn, eukalyptus--39 UAH
    Biofreeze kafr, mentol----
    Hřebíček Gevkamen, kafr, mentol, eukalyptový prut--9 UAH
    Gederinová mast kafr, mentol, muškátový oříšek, jedle, thymol, tyčinka ve tvaru eukalyptu----
    Dip Relif ibuprofen, levomenthol273 rbl50 UAH
    Deep Hit menthol, methyl salicylát, terpentýn, eukalyptový tvar tyčinky148 rbl35 UAH
    Kafrový olej kafr13 rblUAH 2
    Mast Dr. Taissa s hvězdou alfa tokoferolem, kostival lékařský--70 UAH
    Kostivalová tinktura Comfrey officinalis--20 UAH
    Rosenthal pasta jod, chloroform, ethanol--9 UAH
    Relivo Aktirab kombinace mnoha účinných látek----
    Kyselina mravenčí alkoholová--UAH 2
    Hřebíček Fast Relief, kafr, mentol, methylsalicylát, terpentýn, thymol, eukalyptus--5 UAH
    Algasan----
    Mataren Plus meloxicam, tinktura z papriky214 rbl320 UAH
    Analgos propylnikotinát----
    Kafr Salvisar, kyselina salicylová, terpentýnová guma, jed zmije140 rbl300 UAH
    Teraflex Hondrocrem Forte chondroitin síran sodný, meloxikam1 RUB--
    Kafrový alkohol Kafr9 rbl--
    Chondroitin sodný chondroitin sulfát54 rbl--
    Mravenčí alkohol kyselina mravenčí7 rub--
    Jedlový olej Jedlový olej43 rbl--
    Terpentýnový olej Terpentýnový olej190 rbl--
    Tekutý balzám Kim Levomenthol, Cineol, Methylsalicylát, Racemický kafr----
    Kim Levomenthol, Cineol, Methylsalicylát, Racemický kafr----
    Doloben heparin sodný, dexpanthenol, dimethylsulfoxid296 rbl54 UAH

    Jak najít levný analog nákladného léku ?

    Chcete-li najít levný analog k léku, generikum nebo synonymum, nejprve doporučujeme věnovat pozornost složení, konkrétně stejným účinným látkám a indikacím pro použití. Identické aktivní složky léčiva naznačují, že léčivo je synonymem léčiva, jeho farmaceutického ekvivalentu nebo farmaceutické alternativy. Nezapomeňte však na neaktivní složky podobných léků, které mohou ovlivnit bezpečnost a účinnost. Nezapomeňte na rady lékařů, samoléčba může poškodit vaše zdraví, proto se před použitím jakéhokoli léku vždy poraďte se svým lékařem.

    Cena ketonového krému

    Na níže uvedených stránkách najdete ceny krému Ketonal a informujte se o dostupnosti v nedaleké lékárně

    • Cena ketonového krému v Rusku
    • Cena ketonového krému na Ukrajině
    • Cena ketonového krému v Kazachstánu
    Všechny informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou důvodem k předepisování nebo nahrazení léku samy

    Jaké náhrady za ketonové léky existují?

    Ketonální a analogy tohoto léku pomáhají zvládat silnou bolest.

    Hlavní účinnou látkou léčiva je ketoprofen, který patří mezi nesteroidní protizánětlivé léky..

    Uvolněte formuláře

    V jakých formách je tato droga? Ketonal má velmi dobré hodnocení zákazníků. A především kvůli tomu, že se léčba snadno používá. Výrobci jej vydávají v několika formách. V závislosti na příznacích a indikacích si pacient může vybrat formu léku, která je pro něj vhodná:

    Někteří pacienti však mají, bohužel, kontraindikace k užívání těchto léků kvůli individuální nesnášenlivosti hlavní složky. Tento lék se nesmí používat ve formě tablet za přítomnosti onemocnění gastrointestinálního traktu v akutním stadiu. Nedoporučuje se aplikovat lék ve formě mastí a gelu na tkáně a používat tabletovou formu v případě selhání ledvin nebo jater. Je zakázáno užívat léky na krevní choroby a také na děti do 15 let. V žádném případě by se neměly používat rektální čípky na hemoroidy a proktitidu. Ve formě tablet a tobolek se léčivo vyrábí v dávkách 0,1 a 0,15 g. Ketonální termoplast má analgetický a zahřívací účinek..

    Když je lék předepsán

    Hlavním rysem Ketonalu je jeho široké spektrum působení. Z tohoto důvodu se lék používá k úlevě od bolesti jakéhokoli druhu. Má analgetické, protizánětlivé a antipyretické účinky.

    Indikace pro použití tohoto léku jsou:

    1. Onemocnění kloubů (periartritida, artritida, revmatoidní artritida).
    2. Pooperační bolest.
    3. Revmatismus.
    4. Bolestivý syndrom s lumbago.
    5. Bolest v posttraumatickém období.
    6. Bolest v onkologii.
    7. Ankylozující spondylitida;
    8. Burzitida.
    9. Zánět šlach.
    10. Myalgie.
    11. Neuralgie.
    12. Algodismenorea.

    Nežádoucí účinky

    Existují vedlejší účinky při užívání tohoto léku? Jako každý jiný lék, může i Ketonal přirozeně způsobovat nežádoucí reakce, které se projevují následovně:

    • bolest hlavy;
    • závrať;
    • bolest břicha;
    • ospalost;
    • hluk v uších;
    • tachykardie;
    • dočasná ztráta zraku;
    • sucho v ústech, nevolnost, zvracení.

    Co může nahradit Ketonal

    Níže uvažujeme, jak nahradit Ketonal. Následující analogy Ketonal jsou nejoblíbenější:

    • Ketoprofen;
    • Ohýbat;
    • Quickcaps;
    • Flamax Forte;
    • Ultrafastin;
    • Artrum.

    Prostředky pro vnější použití

    Domácí analogy se vyrábějí ve formě krému a gelu. Tyto léky se používají výhradně k vnějšímu použití při onemocněních a úrazech svalového systému. Pokud se však vyskytnou nějaké kontraindikace, je ketonový gel nahrazen:

    • Ketoprofen;
    • Ohýbat;
    • Fastum gel;
    • Bystrumgel;
    • Artrosilen;
    • Ultrafastin;
    • Arthrocol;
    • Valusal;
    • Fort gel;
    • Butadionová mast;
    • Indobene;
    • Nise;
    • Voltaren;
    • Diklak;
    • Ortofen;
    • Diklofenak.

    Náhražky svíček

    Lék je možné nahradit rektálními čípky. Ve formě čípků mohou výrobci nabídnout takové náhražky tohoto léku:

    • Ohýbat:
    • Artrum;
    • Artrosilen;
    • Profenide.

    Vidíte, že není tolik přípravků ve formě čípků. To lze vysvětlit skutečností, že lékaři zvláště nedoporučují nahradit lék takovými analogy. Lepší je zvolit jinou dávkovou formu, jako jsou pilulky nebo injekce.

    Přípravky ve formě injekcí

    Dále zvážíme, jaké analogy léku existují ve formě injekcí. Nejrychlejším způsobem, jak se zbavit silné bolesti, je injekce, intramuskulární i intravenózní. V tomto případě účinná látka vstupuje přímo do oběhového systému a krví rychle působí na zánětlivé zaměření. Proto výrobci vyrábějí mnoho analogů ketonů ve formě injekcí:

    • Artrosilen;
    • Flamax;
    • Ohýbat;
    • OKI;
    • Oruvel;
    • Arketal.

    Dnes si mnoho lidí nedokáže představit svůj život bez Ketonal, protože ve srovnání s jinými léky této skupiny rychle eliminuje bolest a také se rychle vylučuje z těla bezprostředně po ukončení léčby.

    Neměli byste si vybrat analog Ketonal, který je levnější, je nejlepší vyhledat radu odborníka, který může předepsat správné dávkování, léčebný režim a zvolit vhodnou formu potřebného léku, který poskytne požadovaný výsledek mnohem rychleji a urychlí zotavení.

    Analogy ketonového gelu

    Poslední aktualizace cen: 14. 7. 2020 (více než 150 měst a více než 12 000 lékáren)

    Web: doktorfrolov.ru, telefon ☎: +7 (903) 543-03-35, e-mail: [email protected]

    Seznam analogů: třídění podle ceny, hodnocení

    Porovnání analogů, což je lepší

    Ketonal (gel) Hodnocení: 81 hlasů

    Přínosné ketonové náhražky

    Analogově levnější od 216 rublů.

    Ketoprofen je jednou z nejlevnějších a nejdostupnějších ketonových náhražek. Má stejnou formu uvolňování a obsahuje ketoprofen v podobné dávce, proto indikace pro jmenování nemají významné rozdíly. Nežádoucí účinky jsou vzácné a projevují se jako lokální alergické reakce na kůži.

    Valusal (gel) Hodnocení: 88 hlasů Nahoru

    Analogově levnější od 59 rublů.

    Z hlediska objemu tuby a účinné látky se přípravek Valusal neliší od přípravku Ketonal. Patří do farmaceutické podskupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv pro místní použití. Lze předepsat na modřiny, vykloubení, zranění, vyvrtnutí.

    Artrosilen (gel) Hodnocení: 57 hlasů Nahoru

    Analog je dražší od 8 rublů.

    Artrosilen je gel pro vnější použití přibližně stejné cenové kategorie jako „originální“ lék. Aktivní složka a složení se neliší. Prodává se v tubách po 30 nebo 50 gramech, v závislosti na formě uvolnění.

    Koloproktolog, onkolog, kandidát lékařských věd

    Web: doktorfrolov.ru, telefon: +7 (903) 543-03-35, e-mail: [email protected]

    V roce 1996 absolvoval lékařskou fakultu Moskevské lékařské akademie pojmenovanou po I.M. Sečenov. 1996 až 1998 absolvoval výcvik v prezenční klinické praxi na chirurgickém oddělení Vzdělávacího a vědeckého centra Lékařského centra prezidentské správy Ruské federace.

    Což je lepší: Ketonal nebo Ketanov Nahoru

    Originál

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 18 rublů

    Náhradní

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 25 rublů (dražší o 7 rublů)

    Což je lepší: Ketonal nebo Nise Nahoru

    Originál

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 18 rublů

    Náhradní

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 167,4 rublů (o 149,4 rublů dražší)

    Což je lepší: Ketonal nebo Voltaren Emulgel Nahoru

    Originál

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 18 rublů

    Náhradní

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 219 rublů (o 201 rublů více)

    Což je lepší: Ketonal nebo Diclofenac Nahoru

    Originál

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 18 rublů

    Náhradní

    Hodnocení drog: 4 z 5

    Průměrná cena: 16 rublů (o 2 rubly levnější)

    Účel stránky: zobrazit seznam analogů (synonym), aktuální ceny a hodnocení léků zveřejněných uživateli (více než 10 000 hodnocení).

    Spolu s touto drogou hledají návštěvníci:

    Vyberte své město

    Najděte více v 179 městech Ruska

    Účelem (posláním) webu je poskytnout uživatelům nejkompletnější a nejaktuálnější seznam dostupných analogů léků s cenami v lékárnách a hodnocením analogů (synonyma), které si uživatelé nastavili sami. Stránka analogist.ru vám tedy může pomoci nejen najít levnější analogy léků, ale také vám ukázat nejkvalitnější léky podle uživatelů stránek..

    Informace zveřejněné na webu slouží pouze pro informační účely a nenahrazují kvalifikovanou lékařskou péči. Nezapomeňte se poradit se svým lékařem!

    Analogy tablet Ketonal: ruské a zahraniční náhražky

    Ketonal je světově proslulý lék na odstranění zánětlivého procesu a snížení teploty během exacerbace onemocnění vnitřních orgánů a pohybového aparátu. Účinné pro bolestivý syndrom různého původu a lokalizace. Má širokou škálu aplikací. Cena se může lišit v závislosti na výrobci.

    Účinnost tohoto léku je způsobena přítomností ketoprofenu, který je hlavní účinnou látkou. Tato složka inhibuje uvolňování enzymů z lysosomálních membrán zapojených do zánětlivého procesu a ničí tkáně, zvyšuje práh bolesti člověka.

    Návod k použití:

    Při předepisování přípravku Ketonal ve formě tablet nebo jeho analogů ruské nebo dovážené výroby by lékař měl vzít v úvahu věk pacienta, individuální vlastnosti jeho těla a povahu nemoci. Cena hraje v tomto případě poslední roli. Je povoleno samostatně užívat lék bez lékařského dohledu, ale ne po dlouhou dobu a při absenci absolutních a relativních kontraindikací.

    Dospělí užívají 100-200 mg. dávka je 1-2krát denně. Pijte k jídlu. Zpívejte s velkým množstvím vody, nežvýkejte.

    Používejte tablety Ketonal opatrně, jejichž cena a její analogy se mohou u jiných léčivých látek lišit v závislosti na výrobci. Může mít oslabující účinek na antihypertenziva, diuretika a antikonvulziva. Současný průběh léčby glukokortikosteroidy, salicyláty, jinými nesteroidními léky, trombolytiky, ethanolem, antikoagulancii může způsobit gastrointestinální krvácení. Zvyšuje se také riziko vzniku poruch funkce ledvin..

    Dlouhodobé užívání tablet na bázi ketoprofenu u starších pacientů vyžaduje pravidelné lékařské sledování.

    U pacientů trpících kardiovaskulárními chorobami, hypertenzí je nutné sledovat ukazatele krevního tlaku. Často náklady na léčbu, zadržování tekutin, vysoký krevní tlak.

    Indikace k předepisování léku:

    Analogy takových tablet, jako je Ketonal, a samotná léčba jsou předepsány k odstranění zánětlivého procesu a zmírnění příznaků bolesti různého původu, včetně:

    • artritida,
    • zánět šlach,
    • usazeniny solí v kloubech,
    • ischias,
    • bolestivý syndrom ve svalech během protahování, myositida atd..,

    Je předepsán ke snížení bolesti u maligních novotvarů, po těžkých úrazech, chirurgickém zákroku. Pomáhá lokalizovat bolest během porodu a menstruace.

    Ketonální substituční léky

    Cena produktů na bázi ketoprofenu se může výrazně lišit. Závisí to na mnoha faktorech, včetně země výroby a farmaceutické společnosti..

    Nejlevnější analog tablet Ketonal:

    názevBiologická dostupnost,%Uvolněte formulářeČas k dosažení maximální koncentrace, hBěhem těhotenstvíPovoleno pro děti, dospívající
    Ketoprofen90Řešení pro i / m, i / v, tablety, granule, kapsle6-7 - při příjmu retardu

    1,4-4 - s parenterálním podáním

    Zakázáno ve 3. trimestruOd 6 let

    Zahraniční farmaceutické společnosti také nabízejí výrobky se stejnou hlavní látkou ve složení:

    názevBiologická dostupnostZemě výrobceFormulář vydáníPovoleno
    Během těhotenstvíPro děti
    Valusal90Lotyšsko, Estonsko.Injekční roztok i / v a i / m, uvnitř granulí k0, tablet, tobolek.Možná v prvních dvou trimestrechOd 6 let.
    Ketonal Uno90-93Slovinsko.Tobolky s prodlouženým uvolňováním.Pouze do III. Trimestru.Od 15 let.
    Artrosilen92-97Republika San Marino, Itálie, Německo.Rektální čípky, roztok pro i / v a i / m, kapslePod přísným lékařským dohledem po dobu až 25 týdnů.Od 12 let.
    Arketal Rompharm82-100Rumunsko.Pro injekce v / m, in / in.Možná na lékařský předpis.Kontraindikováno
    Ketonal Duo82-96Švýcarsko, Slovinsko.kapsle.Je to možné v I. a II. Trimestru.Od 15 let.

    Ruské farmaceutické společnosti vyrábějí následující náhražky léků:

    názevBiologická dostupnost,%Formulář vydáníPovoleno
    Během těhotenstvíPro děti
    Ketoprofen-Eskom88.Léčivá kapalina pro injekce i / m, i / v, tablety, rektální čípky, kapsle, granule.Možná podle náznaků v raných fázích.Od 6 let.
    Artrum72-87.Pevná látka pro orální podání, čípky.Rozhodnutím ošetřujícího lékaře.Od 15 let.
    Ketoprofen organický89.Tabletový vzorec.Pod lékařským dohledem do třetího trimestru.Od 15 let.
    Flamax91-93.Injekce.Zakázáno v posledních datech.Od 15 let.
    Ketoprofen MVV pevné dávkové formě.Jak je předepsáno lékařem.Od 12 let.

    Ketonální tablety a jejich analogy jsou levné nebo drahé, cena v tomto případě není určujícím faktorem, lze je použít v kombinaci.

    Tento lék je také dostupný jako topická mast, krém a gel..

    • Levné analogy léku Ortofen
    • Chondroxid: analogy a náhražky léku
    • Analogy Bivalos: přehled účinných léků s cenami

    Aplikace během těhotenství, dětství a žen během laktace

    Užívání přípravku Ketonal, jehož cena se může lišit v závislosti na formě uvolnění, je povoleno těhotným ženám. Ale protože bezpečnost vlivu hlavní účinné látky nebyla u lidí testována, stojí za to hovořit o možnosti léčby samozřejmě pouze tehdy, pokud očekávané přínosy pro matku nejsou srovnatelné s riziky pro vývoj a zdraví plodu..

    Všechny analogy léčiv na bázi ketoprofenu jsou zakázány pro ženy v posledních fázích těhotenství a laktace.

    Není předepsáno u dětí mladších 15 let.

    Cena léku často závisí na stupni čištění a způsobu uvolňování, proto někteří výrobci povolují použití svých produktů k léčbě dětí starších 6 let.

    Kontraindikace, předávkování a vedlejší účinky tablet

    Ketonal v tabletách a jeho analogy domácího nebo dováženého původu nelze předepsat pro následující stavy a nemoci:

    • V pediatrické praxi, s výjimkou určitých typů.
    • Vysoká citlivost na alespoň jednu ze složek léčiva.
    • Pokud byla v anamnéze gastrointestinální vředy a období exacerbace.
    • Krevní nemoci.
    • Rýma, kopřivka, výskyt astmatických záchvatů v důsledku užívání jiných NSAID.
    • V posledních fázích selhání ledvin.
    • Zánětlivá onemocnění střevní sliznice.
    • Jakékoli krvácení, včetně dělohy.
    • Roubování bypassu koronární arterie, pokud od operace neuplynuly 2 měsíce.
    • Závažné poruchy jater.

    Existují relativní zákazy užívání drogy: alkoholismus, diabetes mellitus, dehydratace, hypertenze.

    Nežádoucí účinky:

    Bez ohledu na to, jaká je cena analogů a samotné léčby, existuje vysoké riziko vzniku negativních důsledků v podobě dermatologických onemocnění, závratí, zvracení, exacerbací chronických onemocnění kardiovaskulárních onemocnění, zažívacího ústrojí atd..

    Předávkovat:

    Pokud se omylem vezme příliš velká dávka léku, je nutné umýt žaludek a vypít aktivní uhlí. Je nutná další symptomatická léčba.

    Analogy ketonového gelu

    Ketonové (gelové) hodnocení: 213

    Výrobce: Lek (Slovinsko)
    Uvolnění formulářů:

    • Gel 2,5%, 50 g; Cena od 284 rublů
    • Gel 2,5%, 100 g; Cena od 357 rublů
    Ceny přípravku Ketonal v online lékárnách
    Návod k použití

    Ketonal je slovinský lék pro místní léčbu nemocí pohybového aparátu. Vyrábí se ve formě gelu obsahujícího jako účinnou látku ketoprofen. Určeno pro použití při artritidě, osteoartritidě a jiných onemocněních.

    Analogy léku Ketonal

    Analogově levnější od 216 rublů.

    Výrobce: Vertex (Rusko)
    Uvolnění formulářů:

    • Gel 2,5%, 30 g; Cena od 68 rublů
    • Gel 2,5%, 100 g; Cena od 357 rublů
    Ceny ketoprofenu v online lékárnách
    Návod k použití

    Ketoprofen je ruský nesteroidní protizánětlivý lék pro místní použití. Prodává se ve formě gelu obsahujícího ketoprofen v koncentraci 2,5%. Je předepsán k léčbě akutních a chronických onemocnění pohybového aparátu.

    Analogově levnější od 59 rublů.

    Výrobce: JSC Tallinn Pharmaceutical Plant (Estonsko)
    Uvolnění formulářů:

    • Gel 2,5%, 50 g; Cena od 225 rublů
    • Gel 2,5%, 100 g; Cena od 357 rublů
    Ceny za Valusal v online lékárnách
    Návod k použití

    Hyperion S.A. (Rumunsko) Diclofenacol obsahuje diklofenak. Odkazuje na léky pro místní použití při onemocněních pohybového aparátu. Akce, vedlejší účinky jsou zcela opakovány jinými gely obsahujícími diklofenak. Kontraindikace jsou bronchiální astma a nosní polypy, žaludeční a duodenální vředy v době exacerbace. Nepoužívat u dětí mladších 6 let a těhotných žen v posledním trimestru.

    Analog je dražší od 8 rublů.

    Výrobce: Dompe S.p.A. (Itálie)
    Uvolnění formulářů:

    • Gel 5%, 50 g; Cena od 292 rublů
    • Gel 2,5%, 100 g; Cena od 357 rublů
    Ceny přípravku Artrozilen v online lékárnách
    Návod k použití


    Artrosilen je lék určený k odstranění akutní bolesti a zánětu svalů a měkkých tkání. Jeho aktivní složkou je ketoprofen, takže tyto léky lze nazvat podobnými. Jedna dávka gelu je 1-1,5 g (podobné velikosti jako třešeň). Nevýhodou při aplikaci na kůži může být pomalá absorpce léčiva. V naléhavých případech je povoleno použití v I. a II. Trimestru těhotenství.

    Levné analogy Ketonal v tabletách, ampulích, gelu a krému

    Ketonal je poměrně známé nesteroidní antiflogistické činidlo, které je určeno k terapeutické léčbě příznaků onemocnění pohybového aparátu, k operabilním případům, traumatismu a ke zmírnění bolesti způsobené touto chorobou..

    Ketonal má antiflogistické, analgetické a tepelně redukční vlastnosti a díky účinné látce ve formě ketoprofenu významně zmírňuje příznaky mnoha nemocí - artritida, artróza, osteoartritida, neuralgie, myalgie, spondylitida, radikulitida.

    Existuje několik forem popsaného léku:

    • Ketonální krém (popsané činidlo ve formě krému je dodáváno v tubách po 30 nebo 50 mg);
    • Ketonální gel;
    • Ketonová mast;
    • Tablety - Ketonal Duo (vyrobené v gradacích 50 100 150 mg);
    • Kapsle - Ketonal Duo (vyráběné v gradacích po 150 mg);
    • Svíčky;
    • Ketonální roztok pro intramuskulární podání a parenterální infuzi.

    Samozřejmě dnes můžete koupit levnější analogy, ale Ketonal není cenově dostupný pro každého! Farmaceutické společnosti proto navrhly řadu náhradních produktů, které se neliší od hlavního léku ve vlastnostech a účinnosti dopadu na lidské tělo..

    • 1 Ketany
    • 2 Ketoprofen
    • 3 Ketorol
    • 4 Flamax
    • 5 Arketal Rompharm
    • 6 Flexen
    • 7 Artrosilen
    • 8 Závěr

    Ketanov

    Ketanov je nesteroidní léčivo s hlavní látkou ketorolac, které má analgetické, horečnaté a antiflogistické účinky. Ve srovnání s narkotickými analgetiky nemá popsaný analog Ketonalu žádný negativní vliv na psychomotorické funkce a srdeční funkce, netlačuje dýchací centrum a nezpůsobuje závislost.

    Ketanov se vydává z lékáren ve formě masti, roztoku a tablet..

    Tableta popsaného produktu obsahuje:

    • Ketorolac (10 mg);
    • Další látky;

    1 ml injekčního roztoku obsahuje:

    • Ketorolac (30 mg);
    • Další látky;

    Popsaný lék v jakékoli formě se používá k úlevě od bolesti po jakémkoli operativním zásahu, stejně jako k poranění kostí, svalů a tkání.

    Ketanov může pomoci:

    • S bolestmi zubů;
    • S bolestivými příznaky v ledvinách a játrech;
    • S tkáňovými patologiemi trvalé povahy;

    Analog má analgetickou schopnost poporodních a onkologických stavů.

    Pokyny k použití popsaného činidla naznačují zvláštní kontraindikaci užívání léku ve formě:

    • Přecitlivělost;
    • Angioneurotický edém;
    • Bronchospazmus;
    • Aspirinové astma;
    • Dehydratace;
    • Hypovolemie.

    Léčba také není indikována:

    • S onemocněním jater a ledvin;
    • S porušením hematopoetického systému;
    • Při nošení dítěte a porodu;
    • Při kojení;
    • Do 16 let věku.

    Ve srovnání s náklady na hlavní lék je cena analogu Ketonal mnohem nižší. V lékárnách si můžete koupit lék za cenu 23 až 57 rublů za balení.

    Ketoprofen

    Ketoprofen je poměrně účinná náhrada za keton s inherentním analgetickým, horečnatým, antiexudativním účinkem. Protizánětlivý účinek je dosažen při léčbě onemocnění, jako je artritida, stejně jako u onemocnění indikovaných lézemi vazů, šlach a svalů..

    Popsaný lék se vyrábí jako:

    • Gel pro vnější použití;
    • Mast;
    • Forma tablety, kde je hlavní složkou, a další látky Ketaprofen (150 mg), mikrokrystalická celulóza, povidan, koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

    Masť a gel jsou nezbytné, pokud jsou postiženy klouby pacienta, lymfatické uzliny, věnce, šlachy, vazy a svaly jsou zanícené. Podobné externí látky jsou předepsány také pro otoky kloubů, poranění svalů a vazů, poúrazový edém.

    Ketoprofen lékaři doporučují k léčbě onemocnění ve formě:

    • Artritida;
    • Revmatické podmínky;
    • Se zánětem šlach;
    • S bursitidou, tendosynovitidou.
    • S porušením ledvin a jater;
    • Lidé se žaludečními vředy a poruchami krvetvorby;
    • Pro kožní onemocnění;
    • Při přenášení dítěte, zejména ve 3. trimestru;
    • Při kojení;
    • Děti do 14 let.

    Ketaprofen lze užívat pouze pod lékařským dohledem při onemocněních, jako je bronchiální astma, srdeční poruchy, arteriální hypertenze a diabetické stavy. Průběh léčby pomocí masti a gelu popsaného činidla by neměl být delší než 14 dní.

    [důležité] Ketoprofen a jakákoli jeho forma uvolňování jsou z lékáren vydávány za relativně levnou cenu. [/ důležité]

    Ketorol

    Ketorol, člen skupiny nesteroidních léčiv s antiflogistickou orientací, je k dispozici ve formě injekčního roztoku a ve formě tablet (bez obalu a se zeleným povlakem).

    Hlavní účinnou látkou je ketorolac tromethamin.

    Indikace k použití je indikována následujícími chorobami:

    • Myalgie;
    • Artralgie;
    • Neuralgie;
    • Radikulitida;
    • Vykloubení a vyvrtnutí;
    • Revmatická onemocnění.

    [tip] Popsaný lék účinně zmírňuje bolest při onemocněních ústní dutiny, onemocněních onkologické povahy. [/ tip]

    Tento analog Ketonal se nedoporučuje používat, když:

    • Stávající přecitlivělost na látky obsažené v jeho složení;
    • Bronchiální astma;
    • Polyposy nosu;
    • Ulcerace žaludku a dvanáctníku;
    • Možné krvácení;
    • S onemocněním ledvin a jater;
    • Při nošení dítěte a během laktace;

    Ketorol není indikován pro děti do 16 let a je předepisován s opatrností pacientům starším 65 let. Levné formy ketorolu dostupné v lékárnách bez lékařského předpisu.

    Flamax

    Domácí lék Flamax se používá k úlevě od bolesti ak dosažení antiflogistického a antipyretického účinku..

    Výrobek se vyrábí v ampulích uložených na plastových zásobnících o objemu 2 mililitry ve formě speciálního roztoku, jehož injekce se provádějí intramuskulárně i intravenózně.

    Přítomnost účinné látky - ketoprofenu je doplněna pomocnými složkami.

    Také v lékárnách najdete takzvané synonymum pro popsaný lék - Flamax forte, který je dostupný v želatinových kapslích.

    Jedna tobolka obsahuje 50 mg. Ketoprofen a pomocné látky.

    Působení analogu je zobrazeno u následujících onemocnění u pacienta:

    • Neuralgie a neuritida;
    • Ústřel;
    • Ischias;
    • Migrény a bolesti zubů;
    • Pooperační bolest;
    • Bolestivá menstruace u žen;
    • Artritida, osteoartritida;
    • Revma;

    [tip] Lék je vhodný také k úlevě od silné bolesti při rakovině. [/ tip]

    Lékař by měl předepsat injekce a kapsle, protože popsaný lék má určité kontraindikace pro použití. Injekce jsou kontraindikovány za následujících podmínek:

    • Nemoci gastrointestinálního traktu;
    • S renální a jaterní nedostatečností;
    • S Crohnovou chorobou;
    • Bronchiální astma;
    • Během období nosení dítěte v 1. a 3. trimestru;
    • Během kojení;

    A také s individuální nesnášenlivostí nebo přecitlivělostí na takové složky, jako je - kyselina acetylsalicylová.

    Kupte si analog léku Ketonal by měl být v lékárnách podle doporučení lékaře. Četné recenze ukazují, že takové domácí léky jsou určeny vysokou dostupností cen a účinností jejich užívání.

    Arketal Rompharm

    Arektal Rompharm je lék s analgetickým, antiflogistickým účinkem a účinkem snižujícím horečku.

    Popsaný lék je vydáván z lékáren ve formě roztoků pro intramuskulární a intravenózní injekce, 2 ml v každé ampuli.

    Složení 1 mililitru léčiva zahrnuje:

    • Ketoprofen - 50 mg;
    • Další komponenty;

    Nástroj se doporučuje pro terapeutickou léčbu a úlevu od bolesti u následujících onemocnění:

    • Artritida;
    • Spondylitida;
    • Osteoartróza.

    Arektal Rompharm by se neměl používat:

    • S krvácením jakékoli povahy;
    • S ulcerací žaludku a střev;
    • Se špatnou srážením krve;
    • S bronchiálním astmatem;
    • S nadměrnou citlivostí na složky popsaného činidla;
    • Do 15 let věku.

    [důležité] Používejte opatrně při onemocněních srdce, ledvin a jater, cukrovce, závislost na alkoholu a ve stáří. [/ důležité]

    Podle pokynů se mohou vyskytnout nežádoucí účinky. Proto je bezpodmínečně nutné poradit se s lékařem..

    Ohýbat

    Flexen je nesteroidní antiflogistický prostředek.

    Vyrábí se léčivý přípravek s hlavní účinnou látkou ve formě ketoprofenu:

    • V želatinových kapslích;
    • Ve formě rektálních čípků (čípky);
    • V ampulích naplněných lyofilizovaným práškem.
    • V tubách s gelem.

    Analog léku Ketonal, indikovaný pro vývoj syndromu bolesti u pacientů způsobených tímto nebo tím onemocněním, stejně jako při zánětlivých procesech různého původu.

    Lék účinně zvládá bolesti zubů, bolesti hlavy, bolesti kloubů.

    Tento analog přípravku Ketonal se nedoporučuje používat při onemocněních kardiovaskulárního systému, při onemocněních gastrointestinálního traktu se špatnou srážením krve a není také indikován u dětí a dospívajících do 18 let.

    Cena Flexenu se pohybuje od 140 do 163 rublů za balení té či oné formy léku.

    Artrosilen

    Artrosilen je nesteroidní léčivo, které dokonale zvládá příznaky ve formě bolesti a horečky a současně zmírňuje zánětlivý proces způsobený konkrétním onemocněním.

    Nástroj je označen několika formami uvolnění. Artrosilen lze zakoupit v lékárnách ve formě:

    • Kapsle - želatinové, bílo-zelené barvy;
    • Ve formě injekčních roztoků;
    • Rektální čípky (čípky);
    • Gel pro vnější použití;
    • Aerosoly pro vnější použití.

    Hlavní látkou, která je součástí popsaného činidla, je sůl ketoprofenu.

    Artrosilen jakékoli formy uvolňování je indikován k použití s ​​bolestmi různé intenzity. A také s vážnými příznaky následujících onemocnění:

    • Revmatismus;
    • Artritida;
    • Pro nemoci pohybového aparátu;
    • S traumatem;

    Analog se nedoporučuje používat, když:

    • Nemoci kůže;
    • S onemocněním ledvin a jater;
    • Diabetické stavy;
    • Časté krvácení;
    • Ulcerace žaludku a střev;
    • Během těhotenství;
    • Ve stáří;
    • Děti do 18 let.

    Závěr

    Popsaná ketonová droga, analogy dovážené a domácí produkce nejsou nižší v pozitivním účinku na tělo a za cenu jsou mnohem výnosnější a dostupnější.

    Články O Burzitida